DIMENSIUNI |
|
| Latime | 2 cm |
| Lungime | 100 cm |
CARACTERISTICI PRODUS |
|
| Culoare | Albastru |
| Material | Sintetic |
| Tip produs | Zgarda |
DETALII ANIMAL DE COMPANIE |
|
| Destinat pentru | Caini |
Zgarda pentru caine din sintetic cu lesa din lant, nr 296,2 cm x 100 cm
23.78lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 200 × 200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.