DIMENSIUNI |
|
| Latime | 2.5 cm |
| Lungime | 60 cm |
CARACTERISTICI PRODUS |
|
| Culoare | Albastru |
| Material | Sintetic |
| Tip produs | Zgarda |
DETALII ANIMAL DE COMPANIE |
|
| Destinat pentru | Caini |
Zgarda caine sintetica, albastra, nr 120,2.5 cm x 60 cm
10.60lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 150 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.