DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 4190 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Functii | Pliabil |
| Material | Metal |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | De sine statator |
| Continut pachet | 1 x Uscator rufe |
| Capacitate de uscare | 25 m |
Uscator de rufe, Twingo Lux Aluminiu, 25 m
592.91lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 4.19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 610 × 1320 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.