DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 2850 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Functii | Pliabil |
| Material | Metal |
| Utilizare | Interior |
| Tip montare | De sine statator |
| Continut pachet | 1 x Uscator rufe |
| Capacitate de uscare | 16.3 m |
Uscator de rufe, Elvira, 16.3 m
422.22lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 550 × 125 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.