SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Distanta maxima masurata | 10 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Manual |
| Culoare | Rosu |
| Functii | Sistem de blocare |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Ruleta |
| Valori masurate | Distante/Lungimi |
| Unitate de masura | mm |
Ruleta din plastic, 10 m x 25 mm
16.44lei
96
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.385 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 40 × 90 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.