SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Distanta maxima masurata | 20 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Manual |
| Culoare | Galben |
| Functii | Sistem de blocare |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Ruleta |
| Valori masurate | Distante/Lungimi |
| Unitate de masura | mm |
Ruleta cu banda metalica pe rola, 20 m
69.32lei
30
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 135 × 40 × 145 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.