SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Distanta maxima masurata | 5 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Manual |
| Culoare | Negru |
| Functii | Magnetica |
| Material | Cauciuc |
| Tip produs | Ruleta |
| Valori masurate | Distante/Lungimi |
| Unitate de masura | mm |
Ruleta cauciucata cu magnet, 5 m x 19 mm
9.70lei
240
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 40 × 90 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.