SPECIFICATII TEHNICE |
|
| Distanta maxima masurata | 10 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Manual |
| Culoare | Portocaliu |
| Functii | Magnetica |
| Material | Cauciuc |
| Tip produs | Ruleta |
| Valori masurate | Distante/Lungimi |
| Unitate de masura | mm |
Ruleta cauciucata cu magnet, 10 m x 25 mm
19.81lei
96
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 95 × 45 × 115 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.