DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 500 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Manual |
| Material | Plumb |
| Tip produs | Fir cu plumb |
| Valori masurate | Inclinare |
| Unitate de masura | cm |
| Numar valori masurate | 1 |
Fir cu plumb conic, 500 g
17.16lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.515 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 95 × 185 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.