DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 30 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Manual |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Dispozitiv de trasat |
| Valori masurate | Planeitate |
| Unitate de masura | mm |
Ata pentru trasat Soma, 30 m
17.82lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.158 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 200 × 130 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.