DIMENSIUNI |
|
| Latime | 100 mm |
| Lungime | 325 mm |
| Greutate | 1422 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Taietor teava |
| Material lama | Otel |
| Material maner | Metal |
| Continut pachet | 1 x Taietor teava |
| Suprafata lucru | Metal |
Dispozitiv pentru taiat teava, 1/2 – 600 mm – 2″
137.27lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.422 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 100 × 325 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.