DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 340 mm |
| Greutate | 1050 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Material lama | Otel |
| Material coada | Otel |
| Material maner | Otel |
Toporisca din metal cu batator, 600 g
41.60lei
36
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 180 × 350 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.