DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 440 mm |
| Greutate | 1300 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Material lama | Otel |
| Material coada | Lemn |
| Material maner | Lemn |
Topor rosu cu coada din lemn, 1000 g
45.82lei
12
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 180 × 450 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.