DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 370 mm |
| Greutate | 830 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Profesional |
| Material lama | Otel |
| Material coada | Fibra de sticla |
| Material maner | Fibra de sticla |
Topor profesional cu maner izolat, 500 g
40.43lei
36
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 150 × 380 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.