DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 880 mm |
| Greutate | 3800 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Material lama | Otel |
| Material coada | Fibra de sticla |
| Material maner | Fibra de sticla |
Topor pentru spintecat cu coada din plastic, 3 kg
108.95lei
10
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 240 × 900 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.