DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 385 mm |
| Greutate | 0.8 Kg |
| Latime lama | 95 mm |
| Grosime lama | 25 mm |
| Lungime lama | 140 mm |
| Greutate lama | 0.5 Kg |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Functii | Gaura de agatare, Aderenta buna, anti-coroziune |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Hobby, Profesional |
| Material lama | Otel forjat |
| Material coada | Fibra de sticla |
| Material maner | Plastic cauciucat |
| Utilizat pentru | Uz general |
Topor galben cu coada din fibra (500GR.), Flores Negru
39.53lei
24
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 150 × 390 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.