DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 810 mm |
| Greutate | 2700 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Material lama | Otel |
| Material coada | Fibra de sticla |
| Material maner | Fibra de sticla |
Topor galben cu coada din fibra, 1800 g
98.82lei
12
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 230 × 850 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.