DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 1320 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Topor |
| Tip lucrare | Semiprofesional |
| Material lama | Otel |
| Material coada | Fibra de sticla |
| Material maner | Fibra de sticla |
Topor galben cu coada din fibra, 1000 g
55.70lei
24
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 180 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.