CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 1 m |
| Tip bit | Fara bit |
| Tip cap | Fara cap |
| Diametru | 14 mm |
| Material | Otel zincat |
| Tip filet | Complet |
| Tip produs | Tija filetata |
| Numar bucati | 1 |
| Utilizat pentru | Universal |
Tija filetata, din otel zincat, M14 x 1 m
11.05lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.768 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 14 × 14 × 1000 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.