CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 0 cm |
| Diametru | 18 mm |
| Material | Metal |
| Tip produs | Saibe |
| Numar bucati | 60 |
| Utilizat pentru | Universal |
Saiba lata, metal, M18,60 buc / cutie
37.93lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.364 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 120 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.