CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 0 mm |
| Tip bit | Fara bit |
| Tip cap | Fara cap |
| Material | Metal |
| Tip produs | Saibe |
| Numar bucati | 1300 |
| Utilizat pentru | Universal |
Saiba lata, M5, metal, 1300 buc / cutie
89.67lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.709 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 100 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.