CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 60 mm |
| Tip cap | Inecat |
| Diametru | 6 mm |
| Tip produs | Suruburi cu diblu |
| Numar bucati | 150 |
| Utilizat pentru | Beton |
Holsurub cu diblu pentru rigips, 6 x 60 mm, 150 buc / cutie
20.69lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 125 × 100 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.