CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 50 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 6.3 mm |
| Tip filet | Complet |
| Tip produs | Surub autoforant |
| Numar bucati | 150 |
| Utilizat pentru | Universal |
Holsurub autoforant cap hexagonal, 6.3 x 50 mm, 150buc
51.73lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.454 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 75 × 100 × 130 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.