CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 32 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 4.8 mm |
| Tip filet | Complet |
| Tip produs | Surub autoforant |
| Numar bucati | 400 |
| Utilizat pentru | Universal |
Holsurub autoforant cap hexagonal, 4.8 x 32 mm, 400buc
55.18lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.557 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 70 × 140 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.