CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 55 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 6 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 250 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic fara camasa, M6 x 55 mm, 250 buc / cutie
137.95lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 3.23 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 120 × 230 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.