CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 220 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 16 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 20 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic fara camasa, M16 x 220 mm, 20 buc / cutie
172.45lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 6.3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 75 × 190 × 270 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.