CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 120 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 12 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 35 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic fara camasa, M12 x 120 mm, 35 buc / cutie
68.00lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 120 × 145 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.