CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 100 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 6 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 175 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic cu camasa, M6 x 100 mm, 175 buc / cutie
132.77lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 4.692 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 85 × 135 × 200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.