CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 120 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 12 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 20 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic cu camasa, M12 x 120 mm, 20 buc / cutie
35.63lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.328 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 115 × 180 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.