CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 140 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 10 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 50 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic cu camasa, M10 x 140 mm, 50 buc / cutie
64.38lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 4.987 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 140 × 180 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.