CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 100 mm |
| Tip cap | Hexagonal |
| Diametru | 10 mm |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ancore |
| Numar bucati | 30 |
| Utilizat pentru | Beton |
Conexpand metalic cu camasa, M10 x 100 mm, 30 buc / cutie
35.27lei
300
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.24 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 120 × 180 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.