CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 400 mm |
| Tip bit | Fara bit |
| Tip cap | Fara cap |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Coliere prindere |
| Numar bucati | 100 |
| Utilizat pentru | Universal |
Coliere din plastic, negre, 4.8 x 400 mm, 100 buc / set
32.33lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.234 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 100 × 400 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.