CARACTERISTICI PRINCIPALE |
|
| Lungime | 150 mm |
| Tip bit | Fara bit |
| Tip cap | Fara cap |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Coliere prindere |
| Numar bucati | 100 |
| Utilizat pentru | Universal |
Coliere din plastic, negre, 2.5 x 150 mm, 100 buc / set
7.42lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 80 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.