CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Consum | 3 A |
| Culoare | Argintiu |
| Greutate | 200 g |
| Tip produs | Sursa alimentare |
| Tip accesoriu | Sursa de alimentare, SURSA ALIMENTARE BANDA LED |
| Functii speciale | protectie la suprasarcina, Carcasa metalica de protectie |
| Tensiune alimentare (V) | 220 V |
Sursa de alimentare 12V 3A metalica, pentru camere de supraveghere si banda led
41.60lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 45 × 113 × 85 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.