DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 55 mm |
| Greutate | 118 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Tip produs | Agatatori |
| Tip montare | De sine statator |
Cuier din metal, pentru baie, negru, cu 2 agatatoari
37.73lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.135 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 85 × 70 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.