DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 340 mm |
| Greutate | 200 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Tip produs | Agatatori |
| Tip montare | De sine statator |
Cuier din metal pentru baie, argintiu, cu 4 agatatori reglabile, 340 mm
31.69lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 140 × 390 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.