DIMENSIUNI & GREUTATE |
|
| Latime | 30 mm |
| Greutate | 50 g |
| Inaltime | 95 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Filtru |
| Culoare | Verde |
| Material | Plastic |
| Destinat pentru | Chiuveta |
| Metoda filtrare | Mecanic |
Filtru cu sita pentru robinet, verde, 95 mm
15.75lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 110 × 190 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.