DIMENSIUNI & GREUTATE |
|
| Latime | 30 mm |
| Greutate | 15 g |
| Inaltime | 55 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Filtru |
| Culoare | Verde |
| Material | Plastic |
| Destinat pentru | Chiuveta |
| Metoda filtrare | Mecanic |
Filtru cu sita pentru baterie, verde, 55 mm
17.42lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 90 × 155 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.