DIMENSIUNI & GREUTATE |
|
| Greutate | 55 g |
| Inaltime | 130 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Cartus filtrant |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Cartus filtrant |
| Denumire filtru | 70 mm |
| Destinat pentru | Toata casa |
| Metoda filtrare | Mecanic |
| Numar trepte filtrare | 1 |
| Material cartus filtrant | Polipropilena expandata |
Cartus pentru filtru hidrofor, cu sita, 5″, 70 x 130 mm
23.78lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 130 × 70 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.