DIMENSIUNI & GREUTATE |
|
| Greutate | 335 g |
| Inaltime | 255 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Cartus filtrant |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 x Cartus filtrant |
| Denumire filtru | 70 mm |
| Destinat pentru | Toata casa |
| Metoda filtrare | Carbune activ |
| Numar trepte filtrare | 1 |
| Material cartus filtrant | Carbune activ |
Cartus pentru filtru hidrofor, cu carbune, 10″, 70 x 255 mm
23.85lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.335 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 255 × 70 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.