CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Rasucita |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 1600 m |
| Greutate | 5 Kg |
| Material | Polipropilena |
| Numar bucati | 1 |
Sfoara rafie, neagra, 5 kg – 1600 m
167.09lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 235 × 245 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.