DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 15 g |
| Diametru gaurire | 7 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Burghiu |
| Suprafata lucru | Universal |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Tarod universal, M7 x 1 mm
8.17lei
900
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 7 × 65 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.