DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 50 mm |
| Greutate | 360 g |
| Diametru gaurire | 50 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Carota |
| Suprafata lucru | Beton |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Carota pentru beton, rotunda, 50 mm
28.75lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.369 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 80 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.