DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 1165 g |
| Lungime totala | 600 mm |
| Diametru gaurire | 28 mm |
| Lungime de lucru | 460 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Burghiu |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sistem de prindere | SDS Max |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Burghiu SDS Max, 28 x 600 mm
97.07lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.171 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 50 × 670 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.