DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 360 g |
| Lungime totala | 260 mm |
| Diametru gaurire | 24 mm |
| Lungime de lucru | 210 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Burghiu |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sistem de prindere | SDS Plus |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Burghiu SDS, 24 x 260 mm
23.78lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.368 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 24 × 24 × 260 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.