DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 81 g |
| Lungime totala | 140 mm |
| Diametru gaurire | 11 mm |
| Lungime de lucru | 90 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip produs | Burghiu |
| Suprafata lucru | Metal |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Burghiu profesional pentru metal, HSS-CO, 11 x 140 mm
40.61lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.081 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 55 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.