DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 64 g |
| Lungime totala | 130 mm |
| Diametru gaurire | 10.5 mm |
| Lungime de lucru | 85 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Cobalt |
| Tip produs | Burghiu |
| Numar bucati/set | 1 |
| Unealta compatibila | Masina de gaurit |
Burghiu din cobalt, 10.5 x 130 mm
18.43lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 50 × 185 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.