DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 2092 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Marca | Universal |
| Material | Metal |
| Tip produs | Presa arcuri |
| Continut pachet | 2 x Presa |
| Destinat pentru | Suspensie auto |
| Numar bucati/set | 2 |
Presa pentru strangere arcuri, 400 mm, 2 buc / set
71.86lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.092 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 100 × 400 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.