DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 1380 mm |
| Greutate | 5 Kg |
| Inaltime maxima | 1380 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | Metal |
| Tip produs | Scara |
| Continut pachet | 1 x Scara |
| Numar platforme | 1 |
| Numar tronsoane | 1 |
| Tip functionare | Pliabila |
| Caracteristici cheie | Pliabil |
| Numar trepte/tronson | 3 |
Scara metalica pliabila, 3 trepte + platforma
157.26lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 4.9 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 110 × 410 × 1380 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.