DIMENSIUNI |
|
| Latime | 440 mm |
| Greutate | 13.9 Kg |
| Inaltime maxima | 7.35 m |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Material | Aluminiu |
| Tip produs | Scara |
| Tip lucrare | Hobby |
| Continut pachet | 1 x Scara |
| Numar tronsoane | 2 |
| Tip functionare | Culisanta |
| Numar trepte/tronson | 14 |
Scara culisanta din aluminiu, 2 tronsoane x 4 m, tronson de 14 trepte
1,014.90lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 140 × 440 × 4000 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.